Pracujemy w branży architektonicznej od ponad 8 lat. W tym czasie realizowaliśmy projekty dla klientów indywidualnych, seryjne rozwiązania dla branży retail i duże zlecenia deweloperskie. Zdobyliśmy cenne doświadczenie i odnaleźliśmy swoją zawodową pasję w wizualizacjach zabytkowej architektury.

Piotr Kurpiewski

Dyrektor kreatywny

Założyciel pracowni, dyplomowany architekt, pasjonat nowych technologii. Jako wykładowca akademicki Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych inspiruje nowe pokolenia projektantów.

Aleksandra Cywoniuk

Dyrektor zarządzający

Utalentowana architektka i projektantka mody. Absolwentka Wydziału Architektury na Politechnice Gdańskiej. Jej zdolność łączenia estetyki z funkcjonalnością nadają naszym projektom wyjątkowy charakter.

Najczęściej zadawane pytania


Czy wykonujecie tylko wizualizacje? Co z projektami?

W zakres naszych usług wchodzą nie tylko wizualizacje. Przygotowujemy także projekty wnętrz części wspólnych: stref wejścia, klatek schodowych, korytarzy i przejść bramowych. Opracowujemy projekty zagospodarowania podwórek. Pomagamy przy kształtowaniu układów mieszkań i projektowaniu elewacji. Tworzymy nawet kosztorysy i specyfikacje techniczne.


Czy zajmujecie się wyłącznie architekturą zabytkową?

Kamienice i budynki zabytkowe to nasza specjalność, ale zajmujemy się szeroko pojętą architekturą. Również tą, która powstała niedawno, a nawet tą, w której powstaniu możemy mieć czynny udział. Jeśli masz nowy projekt, to także chętnie Ci pomożemy.


Jaki jest koszt Waszych usług?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Koszt naszych usług zależy od wielu czynników. Każdy projekt jest inny. Wyceniamy je indywidualnie, w zależności od zakresu pracy, po wstępnym briefingu. Jeśli chcesz poznać wstępną kwotę, skontaktuj się z nami.


Poza tradycyjnymi wizualizacjami potrzebuję także materiałów wideo i interaktywnych rozwiązań do Internetu. Czy możecie mi w tym pomóc?

Jeśli statyczne obrazki to dla Ciebie za mało, nasze biuro przygotowuje również wideo-animacje, a nawet wirtualne spacery w formie wizualizacji sferycznych. Jedną z takich realizacji obejrzysz tutaj.


Ile czasu będę czekał na realizację zlecenia?

Zdarza się, że zamykamy projekt w dwa tygodnie. Realizowaliśmy też duże zlecenia, które trwały ponad rok. Niezależnie od tego jaki jest zakres Twojego projektu, ramy czasowe oraz harmonogram prac ustalimy na samym początku i będziemy się ich skrupulatnie trzymać.Chcesz nas poznać bliżej?

Chętnie nawiążemy z Tobą współpracę!